Age Of Aquarius - Jupiter Sen Mi Geldin?

Bu akşam sizlerle kova çağını konuşmak istiyorum.


En önemli konu, grup. Topluluklar. Topluluk olmak. Bireysel çıkarlarınızdan, konfordan çıkıp topluluğa adım atmak. Bu çıkma haliyle ilgili bir sürü korku gelecektir. Normal, sistem sizi geride tutmak ya da gerçekten bunu istiyor musun diye sormak.


Topluluğa adım atmak, kendini "feda" etmek mi yoksa olduğun gibi kalmak mı yoksa grupla birlikte gelişmek ve aynı zamanda da kendini tanımak ve daha iyi olmak mı? Peki gelir nasıl dağıtılacak, kim yönetecek kim yönetilecek, ahlaki değerler nasıl olacak, grup neden ve nasıl toplanacak? Hedefler ne olacak? Yaradanı nasıl keşfedeceğiz dostlar?


Doğru yoga ile olacağı kesin? Yogaya o kadar takılan birinden doğru yoga lafının gelmesi ilginç oldu. Şöyle diyelim, formun geçiciliği içinde, kalıcı olanı daha da nasıl görünür yapacaksak öyle diyelim.


Topluluk çok önemli. Nasıl bir topluluk istiyorsunuz, neye dahil olmak istiyorsunuz, parçası olmak istiyorsunuz bunu netleştirin dostlar. Bu sitenin amacı bir nokta oluşturabilmek.


Tabiki, burada söylediğim/vurguladığım topluluk ekolojik/organik yaşam topluluğu değil. Geleceğe hizmet edecek, gelmekte olana hizmet edebilecek bir topluluk. Belki de gelecek olan Jupiter'e şimdiden cookie yapmamız gerekiyor.17 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör