Geleceğin Yaşamını Oluşturmak İçin Sizi Değişime Davet Ediyorum

Kardeşçe yaşayacağımız geleceğe hazırlanmak.


Kabala, birbirini sevemeyen insanların arasındaki sevgi maddesinin oluşturmak için kullanılan bir sistem. Birçok başka amaçlar için kullanılmış olsa da. İki kişi ya da sen ve komşun. Birbirinizi seviyor musunuz? Hayır.


Peki, televizyon izleyerek, yemek yiyerek, uyuyarak komşumu sevebilir miyim? Hayır.


O zaman ortada sorun var. Ben de sevgi yok, sevgi olmadağı içinde ortam oluşmuyor, bu oluşmadığı için de üst gücü hissedemiyorum. Ne yapalım? Bencilce arayalım, kişiselleştirilmiş Tanrı figürleri için ya da cenneti satın almak için duygusal tatminler için işlenelim.


Hepimiz kabala çalışmasın, böyle demiyorum. Çalışmak isteyen çalışsın, Bney Baruh bunu yapıyor, iyi ki de yapıyorlar. Burada, geleceğin yaşamını oluşturmak için sizi değişime davet ediyorum.


Bu kadar büyük şehirlerde yaşamadan, kendi yetiştirdiğimiz besinler, kardeşlik içinde, yüksek titreşimlerle ortakalaşa bir yaşam. Evet, bu gelecek. Buraya doğru gidiyoruz ve hiç kişisel bir şey değil.


Başka bir şeyler yapmak isteyenler var, başka türlü yaşamak isteyenler. Yukarıyla ahenkli bir yaşam için, şimdi değişmeye başlayabiliriz.


Kalplere, zihinlere ve bedenlere ekilen tohumlar bizi bir yere doğru çekiyor, grupluyor. Bu yazı da onlardan biri.30 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör