Gelecek Birliği

Bireysel alanlardaki sorunsuzluk (?) ve sorunlululuk (?) bize yetmiyor. Kabukların içindeki yaşam istediğimiz bir şey değil. Fight Club gibi, bodrumlarda birbirimizi de dövemiyoruz ya da içimizden biri şizofren de değil.


Bir araya gelip, birlikte yaşamanın sorunlarını konuşmak, birbirini sevmenin sorunlarını konuşmak daha öğretici. Evet, Kova çağının düşünce ve duyguları bunlar. Fark ediyorsunuz değil mi? Etrafınızdaki toplulukları görüyorsunuz, çoğunluğu doğa ve ekolojik işler üzerine olsa da umut vadediyorlar.Şu aşamada grupların oluşumu maneviyat geliştirmek ya da yaradanı keşfetmek olmasa da, oraya doğru gidecek yolları bir şekilde oluşturmaya başladılar.

İnsanlara gelin organik yiyelim, toprak zarar görmesin, su kirlenmesin diyerek çağırmak .ok daha kolay çünkü, fiziksel olarak şartlanıyorlar. Sen de bu şartlanmayı bir çağrı aracı olarak kullanabilirsin.


Kendi açımdan günde bir öğün iki kap yemek yiyorum. Fiziksel olarak ihtiyacımın sınırlılığını göstermek için örnek verdim. Şimdi hayatmın %2-3 olan kısmı için senin çağrını neden alayım? Ancak daha yüksek lifli/oktavlı/enerjili/pranalı yemekleri her zaman arıyorum. Ancak bu besinler görünmeyende, peki beni görünmeyendeki bu yiyeceklere nasıl çağıracaksın?

Güzel bir soru, eğer içsel doğaya dönecekseniz hedefe yönelelim.


Bu sitenin açık olması böyle bir hedef oluşturmak için. Şimdilik bu site bulutta, ancak yakında yağmur toprağa düşecektir. Buluta katılmak çok güçlü bir istektir ve bunu fark edersiniz. Zorlayarak ya da meraktan olmaz.

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör