İkizleri Anlarken : Dolunay Meditasyonu Üzerine

Bugün tarihsel karşılaşmalarda önemli bir gün. Güneş ve gezegenler, meteorlar, astraoidler, bulutsular, güneşler, yıldızlar, cüceler, Van Allen kuşağı, daha ne varsa hepsi birbiriyle gruplaşmış paylaşımlar içinde.


Bu dünyada kuş gözlemcileri gruplanmış halde, su biyologları gruplanmış halde, yazarlar, tiyatrocular, sinemacılar herkes. Nedir bu gruplama? Hepside Türkiyede yaşıyor.


Türkiye - Güneş olsun, diğer gruplarda birer gezegen. Nasıl oldu şimdi? Türkiye'yi yönetenler var. Türkiyenin sınırları var, tesiri var değil mi? Bir Avrupalı geldiğinde onun "yabancı" olduğunu anlıyoruz. Bir Iraklı, İranlıdan farklı. Bir Azari, bir Türkten farklı. Ancak hepimiz dünyada yaşıyoruz.


Güneş sistemleri, yıldız sistemleri her şey birbiriyle bu şekilde ve diğer bilemediğimiz onlarca başka şekillerde bağlı. Bu bağlantılardan besleniyoruz, bu anı birlikte inşa ediyoruz.


Bugün "İsa" Öğretmenin enerjisinin yoğun hissedileceği bir dolunay. Fazla yönlendirme yapmak istemiyorum. Dolunayda meditasyon yapmak isteyebilirsiniz.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör