Keep'n Blues * Alive - Mother's Milk


Down around the corner, half a mile from here See them long trains run, and you watch them disappear Without love, where would you be now Without lo-o-o-ove


Evet dostlar. İmmortan Joe ile olan birlikteğimiz çığır açtı. Bu dağınıklık bize iyi geldi. Kilit altıındaki bakireler egomuzu güçlendirdi. Ancak Homo Sapien memelisi ne olacağını bilemediği cinsel karmasını hala tamamlayamadı. Buna üzülüyor muyuz?


Bir daha enkarne olmayacağım ağabey! Diye çektiğimiz şantilere yazıklar mı olsun? Om namo guru dev namo beyler&bayanlar. Kökte çöreklenmiş yılana zeval gelmesin. O uyanmazsa halimiz nicedir? Uyan sevgili yılan, uyanda başımızın tacı ol bize kozmozun saklı sırlarının göster.


Şimdi böyle sır diyince ve ateş diyince sahneye kim gelse beğenirsiniz? "Gimme Fuel Gimme Fire Gimme That Which i Desire"Adam kendini yakacak beyler! Watch out! İngiliz aksanı da gelsin. Beyaz tenli olanların daha fazla sağlık sorunu olmasına ne diyorsunuz? Esmerlerin daha sağlam olması?


Bu iş sağlamlık işi midir ağabey? Kadınını memnun etmek için belli oranda sağlam olmalısın big mama. Neyse, bu ateş bu platform için fazla. Hemen bir gevrurah yapalım yoksa spiritüel etik kafamıza binlerce güneş parlaklığında ateş yağdırır. Eh, kozmik şemsiyeyi kimse (?) açmak istemez sanırım.


" Oh, on I burn Fuel is pumping engines Burning hard, loose and clean "


Alın size kundalinisi uyanmış Adam genomundan bir müzisyenin hali, hal kapısından geçmişte gelmiş. Buna maşallah diyelim mi dostlar?


Ben Jack'in kalın bağırsağıyım. Aynı zaman sizin kutsal satın almacınızım. Sad But True dostlar. Biraz daha konuşturursanız "benleri" sanırım BDSM'den çıkacağız ve kime gag ball takacağımıza bakacağız. Yaşasın yeşil ve doğa.


I'm your eyes while you're away I'm your pain while you repay


Acı ama gerçek adamım Lu. Pek, Lu.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör