Manyetik Merkezin Uyanışı

Dağılmış olanların toplanacağı zamanlar başladı dostlar. Dağılmış derken, sahipsiz, kontrolsüz demiyorum, dağılanlar birbirinden haberdar değil. Şimdi manyetik merkez, parçalarını merkeze doğru çekiyor. Öğretmene bakalım.


Yuhanna 11-51:52 Bunu kendiliğinden söylemiyordu. O yılın başkâhini olarak İsa’nın, ulusun uğruna, ve yalnız ulusun uğruna değil, Tanrı’nın dağılmış çocuklarını toplayıp birleştirmek için de öleceğine ilişkin peygamberlikte bulunuyordu.


Yakup 1-11 Tanrı’nın ve Rab İsa Mesih’in kulu ben Yakup, dağılmış olan on iki oymağa selam ederim.


1. Petrus 1-11 Mesih İsa’nın elçisi ben Petrus’tan Pontus, Galatya, Kapadokya, Asya İli ve Bitinya’ya dağılmış ve buralarda yabancı olarak yaşayan seçilmişlere selam!


Öğrenci, inisiye, aday kendi başına olamaz. O etrafıyla yakın ilişkiler içindedir. Etrafında olanları okült olarak anlamaya ve yasanın işleyişini göremeye çalışır ki, Hiyerarşinin, Şambalanın ne yaptığını anlasın. Çünkü öğrenci onlarla hizalanmaya çalışır.


Haberlere bakalım, dünyadaki haberlere. Neler var? Karanlık ve aydınlık arasındaki "savaş" görünür değil mi? Herkes çağrısını yapıyor, karanlıklar karanlığa, aydınlıklar aydınlığa geçiyor. İnsanın geleceğinin oluşturulması için zorlu sınavlarımız geliyor. İnisiyelere düşen işler büyük.


Merkeze doğru ilerleyelim dostlar, korkmadan.

Master M.'nin sözü var, bizi koruyacağına dair.


O zaman, kardeşliğin, aydınlığın günleri için merkezi arayın.

33 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör