Okült Kapanma ve Deadly Virus Üzerine

İnisiye (yolu bulmuş, karşılaşmış ve yolun üstatları tarafından izlenen, takip edilen ve yönlendirilen kişi. Tabiki derecesine göre.) dünya olaylarından bağımsız olamaz.


Mağara dönemi bitti dostlar, karanlıkta, mantra ile on yılda tertemiz epifiz bezi artık yok. En az 3bin metre yükseklikte tertemiz prana ile karın doyurmak yok. Ver pranamayayı al besini, mis gibi akışkan nadi sistemi de yok. Eterik beden ilk üçe yükselmiş, astral ilk üçte maşallah her şey manasta olup bitiyor da kalmadı.


Yolu arayan kişi de dünya olaylarından etkilenir. Biri dışsal olarak etkilenir, tuvalet kağıdı almaya, rose şarap almaya ya da bomonti filtresiz almaya gider. Ancak henüz, daha yaratıma yardım etmeye başlamamıştır. (Yüksek ihtimalle.)


İnisiye ise hem filtresiz alır hem de yardım eder, çünkü o da bunlardan bağımsız bir yerde yaşamıyor.


Dostlar, insanlık ailesi olarak ilk anlayacağımız şey geçici olan ile göreceli olarak kalıcı olanı keşfetmek. Daha sonra keşfettiğimiz işin neler yapabildiğini, özelliklerini kavramak. İnsan modelini taşıyoruz şuur geliştirmek, mükemmelleşmek için. Bu haliyle kusursuz olmadığımız bir gerçek ancak, buna sığınmıyoruz tabiki.


Bu konuda size yardım edebilirim. Birbirmize yardım edebiliriz. İnsan çok güçlü araçlara sahip bir üretken, yaratılışa, sisteme, doğaya, canlılara derinden yardım edebiliriz. Okült için kapanmalar açılmalar, arkasında ne yapması gerektiğini bildiği olaylardır.


Bir inisiye çok kıymetlidir. Çünkü o, yardım edebilecek bir haldedir. Vakti çok değerlidir, şu anda çoğumuz vakti kullanmayı bilmiyoruz, kendimi sık sık vakti harcarken görüyorum. Bunu acele edelim, koşuşturalım diye söylemiyorum.


Görünür realitenin içinden geçelim, realitenin arkasında bize görünmeyi bulalım.


38 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör