Once Again?

Yeni bir şey keşfettim. Bir duygu, kendime göre bir çeşit Edison olabilirim. Ya da 3-6-9'un gizemini elinde tutan kadim sırp asıllı Tesla da olabilirim?


Acaba ne olamam? İnsan'ın adaptaston yeteneği ... Tamam, biyolojiyi bu anlamda bir kenara bırakalım. Çocuğun doğayı keşfetme heyacanına şu şekilde karşılık veren ailelerde büyüdük " Kurbağanın iç organlarını mı öğreneceksin şimdi?" Ya da bunu öğrenip ne olacak gibi bir yetişkin tavrı" Yetişkin olmayı da pek bilmiyoruz. Belli başlı kültürel kolektif bilinçaltımızdan gelen şeyler var ancak onlarda günümüzdeki kadın/erkek ihtiyacını pek karşılamıyor?


Kaşınıyorum Süleyman Emmi, sanırım derimin altından bir realite dışarı çıkmak istiyor. Deri ne yapıyor? Kaplıyor, içerde tutuyor değil mi? Acaba içerden dışarı çıkmak isteyen ne var? Hem de dolunay arifesinde. Sevgili okuyucular, kuzey depresyonunu bize yansıtan Clann arkadışımızı beğendiniz mi?


Dostlar, son bir defa bunun bizdeki karşılığı. Sevgililer bilir bu son bir defaları. Hem de ayrılma zamanlarının bilinenlerindendir. Ah, ayrılamyı da bilemiyoruz. Kafa ancak geliyor kendine. Suların içinden geçtiğimizi söylemek istiyorum. Sanırım kendi kızıldenizimizi ikiye yarıyoruz hem de birkaç kişi. Suların ilerisindeki ateşe gidiyoruz. Kozmik ateşe doğru.
6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör