Solar Spiritus : Kozmik Podcast

Koç, kendini gösterdi. Koç'un ilk ateşi elektriksel ateş. Bizim için oldukça yukarılarda olan bir ateş. Sanırım daha bu ateşi tanıyoruz. Şöyle bakınca ne kadar az şey bildiğimizi fark ediyoruz. Bir yaşam ve ne biliyorsun? Daha ateşin, suyun, havanın, toprağın ne olduğunu bilmiyoruz. Çok cahiliz ve sistem bu şekilde kurgulanmış. Atlantisli abilerimizin, ablalarımızın işleri karıştırmasının sonuçlarını yaşıyoruz.


Onlar bizden daha çok "şey" biliyorlardı, peki bu bilgiyle ne yaptılar? İşte en önemli yere geldik. Biz şu anda bu bilgisizliğimizle ne yaptık? Peki bu bilgisizliğin üzerine, bir de işlerin nasıl yürüdüğüne dair kadim bilgi eklenseydi ne olurdu? Fena olurdu. Bol bol büyü yapardık. Gerçi şimdide yapıyor. Niyetler, düşünceler, dedikodular, lanetler, ah etmeler, vah etmeler.


Bir bakıma hiyerarşiye hak vermemek mümkün değil. Alt siddhilerin açılmasını istiyoruz, bundan ricacıyız bir taraftan da açılmasının sonuçlarını bilemiyoruz çünkü daha araçları yeterince temizlemedik, aydınlatmadık.


Koç, işini yaptı. İlk ateşi tam olarak alasak da, ikincisini aldık. İkinci ateş Aslan'nın ateşi, kişiyi bireysel aksiyon almaya itiyor. Bunun ben deki karşılığı da Podcast'lere başlamak oldu. Güzel bir akış oldu, ahenkten olma gayretiyle devam.


Blok yazılarını kısa mı tutuyorum acaba?

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör