top of page

Avni Onur Sevinç

Işık güçlendikçe nedensellik kendini gösteriyor. Şimdi onu yazmaya gayret ediyorum çünkü AOS'un hikayesini gözledikçe ilham alıyorum. 

Avni Onur, her şeyden önce bir arayışçıdır; öğrencidir. Bu onu ne çömez bir öğrenci ne de usta bir öğrenci yapar. Bu cümlede birçok şey saklıdır. Varlıksal gelişimde ilerledikçe kişi nerede olduğunu, nereye doğru gittiğini daha iyi fark eder. Önünde kimler var ve sen neredesin yavaş yavaş idrak edersin. Asla bir yarış yok, acele yok; aynı zamanda kaybedecek zaman da yoktur. 

Yolun değerli  öğrencileri "kendilerini" eğer böyle bir şey söyleyebilirsem , yanıt verdikleri seviyelere, kapasitelere göre belli ederler. Kim neye yanıt verebiliyorsa (able-to-response, responsibility) oradadır. Kaynaklarını nasıl kullanıyorsa değer mekanizması da kendini gösterir. Yoksa birbirimizi nasıl okuyacağız ve ilham alacağız? Burada bir soru bizimledir "Elektriksel dünyalarda yaşayanların dışsal ifadeleri nedir?"

Birazda bu yaşamına yaklaşalım ve gözcüden çıkıp kendi kalemine geçelim. 

1986 İzmir doğumlu olan Avni Onur, Universal Dharma alanındaki çalışmalarına uzun yıllardır devam etmektedir. Çalışmalarının ana ekseninde Alice A. Bailey öğretileri yer almaktadır. Hedefi, planın ifadelerini mümkün kılmak için hayatı gözlemek, kaynak bulmak ve yüksek ateş ile doğru merkezi canlandırmaktır.

 

Bu amaç için yaratılışa yardım eder, içindeki iyiyi korur; büyüklere ve yola değer verir ve yeniye yer açar; Kova Çağına geçişte kardeşlerine destek olur, balığın sulu doğasından gelen tesirleri dönüştürecek ocağı harlı tutar.  AOS, çalışmalarına Işığın Mücevherleri'nde devam etmektedir.

Eğer CON 
Zamanı
Geldiyse

Teşekkurler

bottom of page