top of page

Ahenkli Doğa

Işığın Mücevherleri - Günlük Hayata Okült Bakışlar

Bu kitap modern insanın günlük yaşamı içerisindeki görünmeyen tarafını inceler. Bunu yaparken okült ve ezoterik bakış açısını kullanır, perdenin diğer tarafını aralamaya ve çok boyutlu insan varlığının nedenselliğini keşfetmeye çalışır.

Eser, yolu arayanlara, kendini görünmeyen dünyalarda geliştirmek isteyenlere yönelik, okült olana tekrar bağla­nabilmelerini sağlayacak açılımlar ve pratikler içerir.  

 

Dünyadaki illüzyon ve geçicilik içinde, hayatın başka anlamlarının ve değerlerinin olduğunu düşünenlerin, akıllarındaki kapılara yazılmıştır. Kapıyı açmak her zaman öğrencinin elindedir.

 

Ahenkli yaşamın, kendini bilme yolunda ilerleyenlerin ve beyaz kardeşliğin izlerini takip edenlerin değerli şuur alanlarına sunulmuştur. 

Bütün övgü Dünya Rabbine ve Bilgeliğin Üstatlarına aittir. Onların fedakârlıkları ve ateşleri olmasaydı hâlâ karanlığın kıyafetlerini giyiyor olurduk. Yolu bu dünyada görünür kılan hocalarımıza. Işığın Mücevherlerinde çalışanlara ve emek gösterenlere. Kitap onların kıymetli katkılarıyla son haline gelmiştir ve yolu arayanlara adanmıştır.

bottom of page